František Muzika
(1900-1974)
Věž
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
litografie, 1967, 44,8 x 29 cm, sign. PD F. Muzika 67, pasparta, č. 33/35, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Loukoty, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)