Petr Písařík
(1968)
No.: 100Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:39
akryl, plátno, 1996, 105,5 x 95 cm, sign vzadu PISI 96, na plátně drobné poškození
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Estimate: 48 000 - 58 000 CZK