Portrét ženy
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 18:00
olej, plátno, podlepeno na kartonu, 53 x 44 cm, rám poškozen, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, PN mírně poškozené plátno, karton zvlněný
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Odhadní cena: 8 000 - 10 000 CZK
Chlapec a Ezopovy bajky
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 18:01
olej, plátno, pravděpodobně 18. století, 76 x 64 cm, rám, nabízený obraz představuje velmi půvabný pozdně barokní portrét mladého chlapce šlechtického původu. Stáří obrazu je odhadováno kolem roku 1740 – 1750 a svým charakterem připomíná portrétní styl Anthonyho van Dycka či švýcarského klasicistníh…
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK