Václav Zykmund
(1914-1984)
Květnová noc
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 650.000 CZK (27.084 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 17:29
olej, plátno, 1944, 46 x 35 cm, sign. LD V. Zykmund 44, rám, vzadu popsáno, vzadu na slepém rámu se nachází strojopisný štítek, psaný Ludvíkem Kunderou s popisem a názvem díla. Ludvík Kundera zde zaměnil název z původní „Květnové noci“ na „Červnovou noc“, přičemž někdy později vlastní rukou tuto chy…
Aktuální cena: 650.000 CZK (27.084 €)
Odhadní cena: 850 000 - 1 000 000 CZK