Alena Anderlová
Kobylky
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 17:17
olej, akryl, plátno, 2023, 100 x 120 cm, sign. vzadu Anderlová , Alena Anderlová je absolventkou Akademie výtvarných umění, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby, a v jejím podání dochází v dílech k jistým…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Odhadní cena: 85 000 - 100 000 CZK