Jiří Slíva
Bambino di Kafka
No.: 74Auction price: 11.500 CZK (480 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:13
kresba, 2018, 29,5 x 21 cm, sign. PD Slíva, rám, Jiří Slíva je český kreslíř, grafik, ilustrátor a humorista. Vystudoval VŠE v Praze, avšak od roku 1979 se živí pouze kreslením. Kromě výtvarného umění se věnuje i hudbě, skládá texty a píše básně. Má za sebou řadu samostatných výstav v Česku i zahran…
Current price: 11.500 CZK (480 €)
Estimate: 14 000 - 16 000 CZK
Jiří Slíva
Zámek Proměna
No.: 75Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:14
akryl, plátno, 2024, 40 x 19,5 cm, sign. PD Slíva, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Estimate: 48 000 - 58 000 CZK
Jiří Slíva
Kafkafe
No.: 76Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:15
akryl, 39,5 x 30 cm, sign. PD Slíva, rám, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
Estimate: 60 000 - 70 000 CZK
Jiří Slíva
Kafkaktus
No.: 77Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:16
olej, plátno, 48,5 x 38,5 cm, sign. PD Slíva, rám, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 55.000 CZK (2.292 €)
Estimate: 70 000 - 85 000 CZK