Zbyněk Havlín
(1976)
Bouquet
No.: 121Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 19:00
akryl, plátno, 2024, 100 x 80 cm, sign. vzadu Havlín, Zbyněk Havlín prošel pražskou Akademií výtvarných umění, kde se z počátku věnoval studiu klasických technik, od nichž během studia přešel k intermediálnímu způsobu uvažování a školu absolvoval v ateliéru profesora Milana Knížáka. V posledních let…
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Estimate: 25 000 - 30 000 CZK