Adolf Born
(1930-2016)
Švýcarsko
No.: 34Auction price: 250.000 CZK (10.417 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 17:33
akvarel, tuš, papír, tempera, lak, 1976, 43 x 58 cm, sign. LN ABorn 76, akvarelová kresba rázovité švýcarské krajiny, zaplněná typickými bornovskými postavičkami představuje bizarní loveckou scenérii, kde nájezdy zahraničních turistů a zejména turistek loví echt švýcarské horaly, doplňující rohové r…
Current price: 250.000 CZK (10.417 €)
Estimate: 310 000 - 370 000 CZK
Adolf Born
(1930-2016)
Nejlepší číslo cirkusu Medrano
No.: 35Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 17:34
litografie, 1999, 43 x 53,5 cm, sign. PD ABorn, rám, č. 66/95, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 33.000 CZK (1.375 €)
Estimate: 40 000 - 50 000 CZK