Arnošt Folprecht
(1902-1977)
Cesta
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 19:16
olej, plátno, 1968, 35 x 59 cm, sign. PD Folprecht, rám, na zadní straně štítek s popisem; obraz Arnošta Folprechta vyvolává silné pocity tajemna díky své tmavé, tlumené barevné paletě s kontrastními světlejšími tóny. Dynamická kompozice s rozmazanou siluetou uprostřed ukazuje osamělou postavu kráče…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 15 000 - 18 000 CZK