Emil Orlik (připsáno)
(1870-1932)
Odpolední čaj
No.: 56Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 17:55
olej, plátno, dřevěná deska, 55 x 49 cm, rám, vzadu štítek s číslem 102, vzadu rukopisný šítek v němčině: v osobním vlastníctví Emil Orlik, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Estimate: 85 000 - 100 000 CZK