Jozef Švač
Do taktu
No.: 101Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:40
akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, sign. DU Švač19, Jozef Švač je slovenský malíř a sochař. Studoval na Pedagogické fakultě Univerzity Pavola Jozefa Šafárika obor výtvarná výchova. Má za sebou řadu výstav na Slovensku i v Čechách. Jedním z motivů, kterým se ve svých dílech zabývá je barevný vír, torn…
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Estimate: 40 000 - 50 000 CZK