Jan Vyčítal
(1942-2020)
Na pláži
No.: 107Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:46
akvarel, tuš, papír, 12,5 x 20,3 cm, na zadní straně značeno J. Vyčítal, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Estimate: 5 000 - 7 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Zmáselněná
No.: 108Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:47
tuš, papír, 20,3 x 21,5 cm, Text: "Zatáhl mě do své mlékárny a tam mě zmáselnil!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Estimate: 5 000 - 7 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Chřipkové období
No.: 109Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:48
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, Text: "Eště že seš to ty, já už se bála, že mě klátí chřipka!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Estimate: 5 000 - 7 000 CZK