Antonín Sondej
(1992)
T.K. II
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 18:26
olej, plátno, 2023, 80,5 x 95,5 cm, sign. vzadu A.S.23, Antonín Sondej studoval v ateliéru grafiky u Jiřího Lindovského a Dalibora Smutného na Akademii výtvarných umění v Praze. Zabývá se tématem portrétu, které zpracovává s velkou jemností, řemeslností, estetickou kvalitou s jasně grafickým přístup…
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK