Jan Chaloupek
Jarní krajina
No.: 92Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:31
akryl, plátno, 2024, 25 x 30 cm, sign. vzadu JACH 24, Jan Chaloupek je současný český malíř, ilustrátor a grafik, jehož tvorba se vyznačuje jedinečnou kombinací expresivního rukopisu a lásky k přírodě. Absolvoval PdF – výtvarný obor Masarykovy Univerzity v Brně, na které nějaký čas i působil. Na umě…
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Estimate: 12 000 - 14 000 CZK