Tomáš Bím
Červená pramice
No.: 115Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 18:54
litografie, 2012, 31,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 59/60, Tomáš Bím je český malíř, grafik, ilustrátor a člen SČVU Hollar. Vyučil se tiskařem na Odborném polygrafickém učilišti a v roce 1983 získal stipendium Kunstverein Osnabrück. Absolvoval studijní pobyty v Anglii, Francii, Německu či USA.…
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Estimate: 10 000 - 12 000 CZK