Aleš Lamr
(1943-2024)
U bazénu
No.: 13Auction price: 54.000 CZK (2.250 €)
Planned termination: 20. 11. 2024 17:12
akryl, plátno, 2015, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. L. 15, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo…
Current price: 54.000 CZK (2.250 €)
Estimate: 70 000 - 85 000 CZK