Hodonský, Lamr, Ouhel a Valter
Mimořádná aukce vybraných autorů s datem ukončení 27.11. 024. V případě zájmu o prohlédnutí položek nás kontaktujte na adrese nabrezi@galerie-vltavin.cz, tel.: 604 215 296.
Karel Valter
(1909-2006)
Příroda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.100 CZK (171 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:00
linoryt, 1978, 49,3 x 38 cm, sign. DU Valter 78, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Salome
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:01
litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 25/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Blýskanice
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:02
litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 26/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Odaliska
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:03
litografie, 2017, 57 x 73 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 79/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Karel Valter
(1909-2006)
Pařez
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:04
dřevoryt, 15 x 19 cm, sign. DU K. Valter, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
B. H. H.
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:05
litografie, 1988, 72,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 08, č. 1/45, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Getsemanská zahrada
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:06
litografie, 1991, 70,5 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 10/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Setkání
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:07
litografie, 1996, 70,5 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 96, č. 28/70, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Velikonoční dvojice
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:08
litografie, 1996, 70,5 x 53,5 cm, sign. PD A. Lamr 96, č. 32/60, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Nebeská akrobacie
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:09
litografie, 1996, 72,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 96, č. 55/60, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Viděl jsem třetí nebe II
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:10
litografie, 1993, 70,5 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 37/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Špehýrky II
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:11
litografie, 2000, 80 x 54 cm, sign. PD A. Lamr 00, č. 19/33, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Znaky
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:12
litografie, 1994, 54 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 6/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Znamení
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:13
litografie, 1993, 54 x 69,5 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 41/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:14
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:15
pastel, akvarel, papír, 1998, 91 x 62 cm, sign. DU I. Ouhel 98, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Květen II
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:16
olej, plátno, 1989, 50 x 70 cm, monogr. vzadu LK V89, lišta, přiložena monografie Ladislava Karouška, žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Hnízdo
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:17
olej, akvarel, papír, 1998, 58,5 x 42 cm, sign. LD I. Ouhel 98, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
František Hodonský
Místo k básnění
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:18
litografie, 1995, 54 x 74 cm, sign. PD F. Hodonský 1995, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Karel Valter
(1909-2006)
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:19
linoryt, 13 x 9 cm, sign. DU Valter K. , rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Karel Valter
(1909-2006)
Motýl
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:20
pastel, tuž, papír, 1988, 15 x 10 cm, sign. DU Valter, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Karel Valter
(1909-2006)
PF 1986
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:21
linoryt, 1985, 15 x 10,5 cm, sign. DU Valter K, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
František Hodonský
Podzim
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:22
dřevořez, 2015, 90 x 70 cm, sign. PD F. Hodonský 2015, č. 1/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
František Hodonský
Noční Vídeň
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.375 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:23
olej, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Hodonský, lišta, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 57.000 CZK (2.375 €)
František Hodonský
Podzimní břehy
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:24
litografie, 2012, 54 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, A.T., žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)
František Hodonský
Z Benátek
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 6.750 CZK (282 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:25
litografie, 1990, 43,5 x 59,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 32/50, na nepotištěné ploše jemné fleky, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.750 CZK (282 €)
František Hodonský
Osvětlené břehy
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:26
dřevořez, papír, 2011, 61 x 92 cm, sign. PD Hodonský, č. 3/3, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 Kč CZK
Aleš Lamr
(1943-2024)
Fragment II
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:27
litografie, 2009, 29 x 20,5 cm, sign. DU A. Lamr 09, rám, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Stvoření
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:28
litografie, 1992, 53 x 68,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, rám, č. XV/XV, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Světlo světa
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:29
litografie, 1989, 72 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 89, rám, č. 21/65, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)