Ivan Ouhel
(1945-2021)
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:14
kvaš, ruční papír, 1996, 59 x 41,5 cm, sign. DU I. Ouhel 96, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:15
pastel, akvarel, papír, 1998, 91 x 62 cm, sign. DU I. Ouhel 98, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Hnízdo
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:17
olej, akvarel, papír, 1998, 58,5 x 42 cm, sign. LD I. Ouhel 98, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Rytmy
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 165.000 CZK (6.875 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:39
olej, plátno, 2008, 155 x 160 cm, sign. vzadu Ivan Ouhel, lišta, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 165.000 CZK (6.875 €)