František Hodonský
Místo k básnění
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:18
litografie, 1995, 54 x 74 cm, sign. PD F. Hodonský 1995, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
František Hodonský
Podzim
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:22
dřevořez, 2015, 90 x 70 cm, sign. PD F. Hodonský 2015, č. 1/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
František Hodonský
Noční Vídeň
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.375 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:23
olej, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Hodonský, lišta, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 57.000 CZK (2.375 €)
František Hodonský
Podzimní břehy
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:24
litografie, 2012, 54 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, A.T., žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)
František Hodonský
Z Benátek
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 6.750 CZK (282 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:25
litografie, 1990, 43,5 x 59,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 32/50, na nepotištěné ploše jemné fleky, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.750 CZK (282 €)
František Hodonský
Osvětlené břehy
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:26
dřevořez, papír, 2011, 61 x 92 cm, sign. PD Hodonský, č. 3/3, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 Kč CZK
František Hodonský
Soutok
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:32
litografie, 2010, 37 x 53,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 5/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
František Hodonský
Cesty do lužních lesů
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:33
plátno, olej, 2018, 74,5 x 81 cm, sign PD Hodonský, lišta, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 Kč CZK
František Hodonský
Hudební téma
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:34
litografie, 2022, 59,5 x 46,5 cm, sign. PD Hodonský 2022, č. 18/30, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar