Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Květen II
No.: 18Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 27. 11. 2024 18:16
olej, plátno, 1989, 50 x 70 cm, monogr. vzadu LK V89, lišta, přiložena monografie Ladislava Karouška, the disciple of prof. V. Silovsky and M. Holy, member of M 57
Current price: 19.000 CZK (792 €)