Ladislav Karoušek

(1926-1991)

  • Ladislav Karoušek

    (1926-1991)

    Květen II

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:16

    olej, plátno, 1989, 50 x 70 cm, monogr. vzadu LK V89, lišta, přiložena monografie Ladislava Karouška, žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)