Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Květen II
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 27. 11. 2024 18:16
olej, plátno, 1989, 50 x 70 cm, monogr. vzadu LK V89, lišta, přiložena monografie Ladislava Karouška, žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)