• Josef Liesler

    Kamil Bednář: Praha pod křídly války

    No.: 886

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 09:44

    bibliofilie, 6 x sign. litografie, návrh obálky a podpis v titulu Jos. Liesler, vydal Melantrich, Praha 1945, cpl. vazba s ob., 69s., obálka při krajích odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The …

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Liesler

    Karel Fron: Verše

    No.: 888

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 09:46

    bibliofilie, 2x orig. sign. rytiny Josefa Lieslera, tisk Pavel Římal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1991, volné listy v orig. obálce, ex. 145/150, nestr. (40), losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of Th…

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Liesler

    Chvála slov. Sborník mladé práce

    No.: 929

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 10:27

    sborník, sign. linořez ve frotispisu a sign. linořez na obálce J. Liesler, sborník začínaajících lterátů mmj. Jos. Hiršal, J. Kotalík, P. Bojar, A. Vrbová, Fr. Vrba, J. Rumler aj., vydal Melantrich, Praha 1940 orig. brož, 180s., nerozřezáno, obálka při hřbetu poškozená a odřená, místy skvrnky, dobr…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Josef Liesler

    Kamil Bednář: Hladiny tůní

    No.: 1101

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:19

    kniha, kresby a sign. frontispis Jos. Liesler, podpis a věnování K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal …

    Current price: 250 CZK (11 €)