Jan Konůpek
J. Tkadlec: Poutník, jenž se vrací - tři obrazy ze života J. A. Komenského
No.: 908Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 10:06
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Konůpek
Český bibliofil III. ročník
No.: 930Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 10:28
bibliofilie, lept J. Konůpek, sign., litografie K. Svolinský, sign., litografie V. Mašek, sign., obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1931, úprava M. Kaláb, K. Svolinský, 550 výtisků, brožovaná, ochranný obal , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. …
Current price: 700 CZK (30 €)
Jan Konůpek
Český bibliofil V. ročník
No.: 931Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 10:29
bibliofilie, sign. litografie J. Konůpek, obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1933, úprava M. Kaláb, vyzdobil K. Svolinský, 500 výtisků, celoplátěná vazba, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Konůpek
Nikolaj Vasiljevič Gogol: Nos
No.: 940Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 10:38
bibliofilie, vyzdobil J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, Ex. 149/400, 55 s., pl. kožená vazba, vzadu prasklá předsádka, lehce odřené desky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Konůpek
Knut Hamsun: Pan
No.: 946Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 10:44
bibliofilie, lept J. Konůpek, úprava M. Kaláb, překlad Dr. G, Pallas, vydala grafická revue Veraikon, Praha 1912, vazba L. Bradáč, 128 s., pergamen. vazba, drobné skvrny na stránkách, vazba lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, …
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Konůpek
Král Lávra; Chlapec hrající si s hlinou; Nachový vítr; Fantasie
No.: 948Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 10:46
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jan Konůpek
N. V. Gogol: Nos
No.: 971Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 11:09
Current price: 400 CZK (17 €)