Jean Velier
Ca serait le filon si cétait pas la guerre.
Položka č.: 1236Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:34
litografie, 1917, 23,5 x 27 cm, sign. PD Jean Velier 1917, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)