.
Památce L. Marolda
No.: 849Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 09:07
kniha, 42 x 30 cm, vydala jednota umělců výtvarných v Praze, 1899, obsahuje 71 reprodukcí děl L. Marolda, ucházející stav
Current price: 300 CZK (13 €)
.
Neviditelný domov : verše exulantů : 1948 - 1953
No.: 1045Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 12:23
bibliofilie, sestavil Dr. Peter Demetz, ob. Miroslav Šašek, obs. verše 15 básníků mmj. I. Blatný, I. Jelínek, Fr. Kovárna, Z. Lederer, F. Listopad, J. Měšťan, M. Součková, J. Tumlíř, 3. sv. edice Knihy exilu, vydalo nakladatelství Medy Mládkové (za svobodna Sokolové) Editions Sokolova, Paříž 1954, p…
Current price: 900 CZK (38 €)
.
Velkoněmecká říše - Neubertova mapa
No.: 1204Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 15:02
mapa, 1942, 84 x 96 cm, Neubertova podrobná místopisná mapa Velkoněmecké říše, protektorát Čechy a Morava, Gen. - Gouvernement, Slovensko a Švýcarsko. Vydaly a vytiskly Grafické závody V. Neubert a synové v měřítku 1 : 1 500 000 v Praze 1942., mírně poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
.
Deutsches Reich ( Velkoněmecká říše)
No.: 1205Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 15:03
mapa, 47 x 102 cm, Patent-Falzkarte für Kraftfahrer, Frankfurt A. M. : Schirmer & Mahlau, okolo roku 1940, 2 mapy na 1 listu : Měřítko 1:100 000 , poškozeno, zašpiněný obal, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
.
Mapa 1. vojenského měření Čech a Moravy ze 2. poloviny 18. století
No.: 1233Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 15:31
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)