.
Památce L. Marolda
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:07
kniha, 42 x 30 cm, vydala jednota umělců výtvarných v Praze, 1899, obsahuje 71 reprodukcí děl L. Marolda, ucházející stav
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
.
Neviditelný domov : verše exulantů : 1948 - 1953
Položka č.: 1045Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 12:23
bibliofilie, sestavil Dr. Peter Demetz, ob. Miroslav Šašek, obs. verše 15 básníků mmj. I. Blatný, I. Jelínek, Fr. Kovárna, Z. Lederer, F. Listopad, J. Měšťan, M. Součková, J. Tumlíř, 3. sv. edice Knihy exilu, vydalo nakladatelství Medy Mládkové (za svobodna Sokolové) Editions Sokolova, Paříž 1954, p…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
.
Velkoněmecká říše - Neubertova mapa
Položka č.: 1204Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:02
mapa, 1942, 84 x 96 cm, Neubertova podrobná místopisná mapa Velkoněmecké říše, protektorát Čechy a Morava, Gen. - Gouvernement, Slovensko a Švýcarsko. Vydaly a vytiskly Grafické závody V. Neubert a synové v měřítku 1 : 1 500 000 v Praze 1942., mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Rad…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
.
Deutsches Reich ( Velkoněmecká říše)
Položka č.: 1205Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:03
mapa, 47 x 102 cm, Patent-Falzkarte für Kraftfahrer, Frankfurt A. M. : Schirmer & Mahlau, okolo roku 1940, 2 mapy na 1 listu : Měřítko 1:100 000 , poškozeno, zašpiněný obal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
.
Mapa 1. vojenského měření Čech a Moravy ze 2. poloviny 18. století
Položka č.: 1233Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:31
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)