Ludmila Jiřincová
Z ilustrací k básním F. Villona
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:17
lept, 14,6 x 10,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 109/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Ludmila Jiřincová
Xenofón: Historie krásné Pantheie
Položka č.: 917Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 10:15
bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, úprava M. Honc, tisk Dřímalové, 3. sv. edice Polyhymnia a 10. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1974, pův. brož v ob., ex. 5/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Pra…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Ludmila Jiřincová
Písně ostrovů a bídy
Položka č.: 937Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 10:35
bibliofilie, litografie L. Jiřincová, upravil a vydal F.J. Müller, Praha 1942, 20 sv. edice Krásná užitková kniha, 300 výtisků, losincký papír, nestr., karton vazba s refiéfem, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibri…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)