Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Z Goethova odkazu
No.: 981Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 26. 11. 2024 11:19
bibliofilie, lept, úprava a návrh vazby V.H. Brunner, vydal L. Bradáč, Praha 1916, překlad Ot. Fischer, 78 s., cl. kožená vazba se zlaceným písmem, zl. ořízka, na hřbetu poškozená, dole asi 1 cm chybí, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Roubalik, Bukovac …
Current price: 200 CZK (9 €)