Jan Novopacký

(1821-1908)

  • Jan Novopacký

    (1821-1908)

    No.: 1238

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:36

    tuš, akvarel, běloba, papír, 24 x 45 cm, sign. PD Nowopacký, rám, PD posáno (špatně čitelné), na zadní stramě štítek s popisem, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (67 €)