Chvála dřeva

    No.: 851

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 09:09

    tisk, 1994, 30 x 15 cm, katalog výstavy Chvála dřeva

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Poslední vůle Josepha Makinsona

    No.: 1159

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 14:17

    listina

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Příloha poslední vůle Josepha Makinsona

    No.: 1160

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 14:18

    listina

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Übersichts -Man der Gegend und Befestrigungen von Cherbourg

    No.: 1206

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:04

    tuš, akvarel, pergamen, 34 x 24,5 cm, na několika místech přeloženo, papír na okraji lehce otřepen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Situations Plan

    No.: 1207

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:05

    akvarel, tuš, papír, 17 x 28,5 cm, ušpiněný papír, na okrajích otřepen, jeden z rohů papíru přeložen, uprostřed přeloženo, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)

    No.: 1210

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:08

    kolorovaná mědirytina, 22,5 x 30,7 cm, ušpiněný papír, na levém okraji papír poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.

    No.: 1211

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:09

    No.: 1212

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:10

    Die Markschaft Maehren Nro. 114.

    No.: 1213

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:11

    Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio

    No.: 1214

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:12

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Die Statt Eger am Wasser Eger

    No.: 1216

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:14

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Hispaniae et Portugalliae Regna

    No.: 1220

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:18

    Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.

    No.: 1234

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 15:32

    tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, geografické rozložení mohamedánského státního systému, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Pražská paroplavební společnost - Nástěnný kalendář 2009

    No.: 1316

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 16:54

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 30 x 42 cm, Nástěnný kalendář 2009- Pražská paroplavební společnost, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Nástěnný geograficko-kartografický kalendář 1973

    No.: 1318

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 16:56

    nástěnný kalendář, 25xtisk, 39 x 36 cm, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)