Karel Filip
(1884-?)
Od Chotětína k Drahoňovu Újezdu
Položka č.: 1239Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:37
pastel, papír, 1941, 25,5 x 36,7 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Pohled z Děčínského Sněžníku k Podmoklým
Položka č.: 1240Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:38
pastel, akvarel, papír, 1946, 22 x 30,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Od Albrechtic do Desné
Položka č.: 1241Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:39
tuš, pastel, papír, 1950, 22,9 x 29,8 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Z Malé Chuchle
Položka č.: 1242Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:40
pastel, papír, 1943, 21,1 x 27,2 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Cibulka - Praha
Položka č.: 1243Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:41
pastel, papír, 1940, 20,8 x 27,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Praha - na Cibulce
Položka č.: 1244Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:42
pastel, tuš, papír, 1956, 28 x 20 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Krkonoše. Z Niklovy hory
Položka č.: 1245Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:43
pastel, tuš, papír, 19,9 x 27,2 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Krkonoše. Pomezní boudy
Položka č.: 1246Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:44
pastel, papír, 1951, 19,9 x 25,8 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Pomezní boudy - Zotavovna hořec. Z okna
Položka č.: 1247Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:45
pastel, papír, 1951, 19,7 x 26,8 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Krkonoše. Cesta na Sněžku od Pomezných bud
Položka č.: 1248Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:46
pastel, papír, 1951, 21,6 x 17,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Krkonoše. Horní Malá Úpa
Položka č.: 1249Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:47
pastel, papír, 1951, 19,8 x 27 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Medonosy
Položka č.: 1250Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:48
pastel, papír, 1947, 22,1 x 31,3 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Janov - z Hraničné u Jablonce
Položka č.: 1251Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:49
pastel, papír, 1949, 21,8 x 31,3 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Bedřichov u Jablonce. Údolní přehrada
Položka č.: 1252Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Jablonec - přehrada
Položka č.: 1253Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:51
pastel, tuš, papír, 1949, 22 x 28,5 cm, sign. PD Filip, při pravém okraji mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Bedřichov u Jablonce
Položka č.: 1254Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:52
pastel, tuš, papír, 1949, 21,9 x 31,1 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Lhotka. Od sv. Vojtěcha - Podmokly
Položka č.: 1255Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:53
pastel, papír, 25,5 x 36,7 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Podmokly. K Snežníku
Položka č.: 1256Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:54
pastel, papír, 1945, 22 x 30,1 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Lhotka - Sv. Vojtěch
Položka č.: 1257Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:55
pastel, papír, 1941, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Filip, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Lhotka - Terezov
Položka č.: 1258Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:56
pastel, papír, 1942, 25,5 x 36,6 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Terezov pod Lhotkou
Položka č.: 1259Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:57
pastel, tuš, papír, 25,5 x 36,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Na cestě k Chotětínu u Zbiroha
Položka č.: 1260Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:58
pastel, papír, 1942, 25,4 x 36,3 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Podmokly - podzimní ráno
Položka č.: 1261Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 15:59
pastel, papír, 1945, 22,1 x 30,1 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Lhotka - Němcův rybník
Položka č.: 1262Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 16:00
pastel, papír, 1942, 25,6 x 36,6 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
K Mnichovicům
Položka č.: 1263Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 16:01
pastel, papír, 1943, 26,8 x 34,3 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Vyžlovský rybník
Položka č.: 1264Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 16:02
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Od Klokočné
Položka č.: 1265Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 16:03
pastel, papír, 1942, 25,6 x 36,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Lhotka - Němcův mlýn
Položka č.: 1266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 16:04
pastel, papír, 1942, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
Od Mnichovic
Položka č.: 1267Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 16:05
pastel, tužka, papír, 1945, 22 x 30 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Filip
(1884-?)
K Dobřiši od Staré Huti
Položka č.: 1268Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 16:06
pastel, papír, 1943, 21,2 x 28,7 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)