Marian Kay

  • Marian Kay

    diptych: Zhoršování · Náprava

    No.: 2

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00

    olej na plátně, 2024, 2 obrazy á 50 x 50 cm, sign. 2x vzadu

    Current price: 20.000 CZK (834 €)