Marian Kay
diptych: Zhoršování · Náprava
No.: 2Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
olej na plátně, 2024, 2 obrazy á 50 x 50 cm, sign. 2x vzadu
Current price: 20.000 CZK (834 €)