Adriena Šimotová

(1926-2014)

  • Adriena Šimotová

    (1926-2014)

    Koláže, objekty, kresby (Situace 1)

    No.: 223

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Termination of first bid: 21. 11. 2024 15:00

    katalog, úv. text K. Srp, fotografie E. Medková, vyd. Jazzová sekce Svazu hudebníků, 1979, upr. J. Skalník, sešit, 20s. lehce ušpiněná obálka, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Z. Balas at The State Graphic School in Prague …

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Adriena Šimotová

    (1926-2014)

    A. Šimotová

    No.: 238

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    katalog, unikátní neoficiální katalog, výjimečně neoznačeno jako příloha bulletinu Jazz a nedatováno, vyd. Jazzová sekce Svazu hudebníků ČSR, Praha, 1980/81, text K. Srp, fotografie O. Hájek, 15 volných listů A4 v pap. deskách (11 listů s čb. reprod. děl A. Šimotové z let 1979/80, jen lehce opotřebe…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)