Karel Svolinský

  • Karel Svolinský

    Paul Valéry: Had

    No.: 31

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Termination of first bid: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, frontispis a nakl. značka v tiráži obojí mědirytinou, obálka dřevorytem a úprava K. Svolinský, přel. Jos. Palivec, podpisy obou v tiráži, 7. sv. edice Zodiak, vydal Svatopluk Klír a F. J. Klír, Kladno 1929, volné listy v orig. obálce, 36s., ex. 82/99, ruční papír Fabriano, velký formát,…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Karel Svolinský

    J. Seifert: Podzim v Čechách 1937

    No.: 556

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    bibliofilie, sign. barev. litografie na titulu a 9x bar. litografie v textu a v přílohách K. Svolinský, úprava V. Ambrosi, vydal Karel Neubert, Praha 1937, celokožená intarzovaná vazba se zlaceným písmem na hřbetu, zlac. ořízka, návrh a provedení Jarmila Jelínková, nestr.(24), ruční papír Zanders Ha…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Karel Svolinský

    Satiry o řemeslnících a konšelech nevěrných

    No.: 558

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    bibliofilie, úprava a dřevoryty K. Svolinský, svázal Ant. Tvrdý, 13 sv. knihovny Stožár, vydal K. Jánský, Praha 1929, ex. 64/120, 48 s., částečně nerozřezáno, pergamen. vazba se zl. reliéfem, zl. ořízka, ochranné pouzdro, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zales…

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Karel Svolinský

    O. Žižka: Starosvětské vyprávění o bosorce Mare

    No.: 728

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, 25,5 x 17 cm, suchá jehla, iniciála a úprava K. Svolinský, vyd. Jaroslav Plicka, Praha, 1948, ex.: 18/90, podpisy autorů v tiráži, volné listy v obálce, 37s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, A…

    Current price: 500 CZK (21 €)