Helena Konstantinová

  • Helena Konstantinová

    J. Seifert: Deštník z Piccadilly

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 25 x 13,5 cm, 7x sign. litografie H. Konstantinová, vyd. Aulos, Praha, 1993, ex.: 32/170, pův. pevná vazba, v kart. schránce, 77s., výborný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)