Jan Švankmajer

  • Jan Švankmajer

    Grafika - Obrazový soupis, přednostní vydání

    No.: 192

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Termination of first bid: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, 2023, 23,2 x 21,9 x 3,6 cm, sign. první list Švankmajer J., č. 82/100, Součástí knihy je grafika ve vlastních deskách, barevná litografie, č. 82/100, sign. PD Švankmajer J. 2024, 20,1 x 20,1 cm, studied at The Tertiary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. R. Lander at The D…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)