Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Bohuslav Martinů: Myšlenky o smyslu umělecké tvorby

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 1984, 30 x 21,5 cm, vše sign. DU V Komárek, autorský tisk, Pěti signovanými suchými jehlami vyzdobil Vladimír Komárek. Vybrala a sestavila Věra Kovaříčková. Poznámku napsal Jaroslav Mihule. O vydání pečoval Vladimír Beneš. Ručně vysadila Daniela Hanzlová a vytiskl Ludvík Žižka. Suché je…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Vladimír Komárek

    Jaroslav Seifert Jen verše o lásce

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    bibliofilie, 4x suchá jehla od Vladimíra Komárka, 1980, 30,5 x 22 cm, sign. Komárek, Seifert, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Komárek

    Z pařížských dopisů Jana Zrzavého

    Položka č.: 752

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    bibliofilie, orig. sign. suchá jehla před titulem a podpis v impresu Vl. Komárek, 2 orig. fotografie J.Z. a podpis v impresu Jar. Krejčí, výběr 11 dopisů z pařížské korespondence Jana Zrzavého s Johannesem Urzidilem a MUDr. Antonínem Starým z let 1924–1929, doslov sepsali a v impresu se podepsali Lu…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)