Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Listy a Řád vojenský Jana Žižky 1420 - 1423

    No.: 799

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Termination of first bid: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 11 sign. kolorovaných linorytů, drobné viněty, věnování na předsádce Alois Moravec, pořídil a doprovodil výklady i doslovem F. Bartoš, přednostní kolorovaný výtisk, nestr., volné listy v papír. obálce, při okrajích poškozená, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)