Jan Kristofori

(1931-2004)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    J. Terrasson: Sethos

    No.: 554

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Termination of first bid: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 5 x orig. sign. litografie a litografie na předních deskách J. Kristofori, úprava V. Viener, vybral, přeložil a doslovem doplnil T. Vondrovic, 79. sv. edice Polyhymnia, 231. sv. edice Lyry Pragensis, vydala Nadace Lyry Pragensis, Praha 1996, celokožená intarzovaná vazba se zlaceným pís…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Jean Terrasson: Sethos

    No.: 657

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    bibliofilie, 5x sign. litografie (+1x lit. na ob.) J. Kristofori, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1996, ruční papír van Gelder, listy svázané nití, 61s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the president of Lyra Pragensis, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)