Jan Kristofori

(1931-2004)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    J. Terrasson: Sethos

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 5 x orig. sign. litografie a litografie na předních deskách J. Kristofori, úprava V. Viener, vybral, přeložil a doslovem doplnil T. Vondrovic, 79. sv. edice Polyhymnia, 231. sv. edice Lyry Pragensis, vydala Nadace Lyry Pragensis, Praha 1996, celokožená intarzovaná vazba se zlaceným pís…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Jean Terrasson: Sethos

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    bibliofilie, 5x sign. litografie (+1x lit. na ob.) J. Kristofori, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1996, ruční papír van Gelder, listy svázané nití, 61s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)