František Bílek

(1872-1941)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jakub Deml: Slovo k Otčenáši Františka Bílka

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, výklad a studie k Otčenáši Fr. Bílka, doprovázeno Bílkovými ilustracemi pův. Otčenáše, vydal Nový život, Nový Jičín, 1904, clpl. vazba, 132s., zlacená ořízka a písmo nápisu na deskách, desky zašlé, jinak velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera n…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Ot. Březina: Ruce ; Větry od pólů ; Hudba pramenů

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    bibliofilie, 3 x brož, frontispis, obálka a dvoubarev. titulní list dřevorytem a ilustrace Fr. Bílek, návrh obálky, linky, secesní úprava ?, 20.,29. a 33 sv. ed. Symposion - knihy nové doby, vydal Hugo Kosterka, Praha 1903-8, pův. brož, 60 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirn…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Křížová cesta

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    bibliofilie, 28 velkoformátových tabulí s fotoreprodukcemi Fr. Bílka, vytiskl grafický ústav Jana Štence, desky zhotovil Ant. Jelínek, 12. sv. edice Umělecké snahy, vydala Jana Hlavatá, Praha 1914, volné listy v deskách s reliéfem F. Bílka, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní,…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jakub Deml: Miriam. Přepsal a kresbou provázel František Bílek.

    Položka č.: 798

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    bibliofilie, 28 velkoformátových tabulí s fotoreprodukcemi Fr. Bílka, vytiskl Unie v Praze, vydala Rosa Junová, Tasov 1935, brož ve hřbetu svázáná tkanicí, 300 ex. na hlazeném konopném papíře, okraje obálky poškozené a rohy zohýbané, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praz…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)