Jiří Slíva

  • Jiří Slíva

    Franz Kafka Blues, s autorskou grafikou a podpisem autora

    No.: 671

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Termination of first bid: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, 2024, 20 x 20,2 cm, sign. první list Jiří Slíva, Součástí knížky je grafika, barevná litografie, č. 15/50, sign. nahoře i dole Jiří Slíva, 14,1 x 8,3 cm, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.100 CZK (46 €)