Jan Saudek
Jan Saudek signovaný plakát
No.: 348Auction price: 1.500 CZK (63 €)
FIRST BID TERMINATED: 21. 11. 2024 15:00
plakát, 2020, 90 x 60,5 cm, sign. Jan Saudek
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jan Saudek signovaný plakát