Jan Saudek
Jan Saudek signovaný plakát
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 21. 11. 2024 15:00
plakát, 2020, 90 x 60,5 cm, sign. Jan Saudek, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)