Jan Saudek

  • Jan Saudek

    Jan Saudek signovaný plakát

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    plakát, 2020, 90 x 60,5 cm, sign. Jan Saudek, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)