Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Vidévdát

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 1984, 25,5 x 17 cm, 5x sign. DU Oldřich Kulhánek 84, autorský tisk, Z jazyka avestského přeložil a poznámku napsal dr. Otakar Klíma. Šesti barevnými kombinovanými technikami ve formátu 16,5 x 10,5 cm vyzdobil Oldřich Kulhánek, pět z nich signováno a datováno tužkou, vydal Supraphon, Pr…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Antonín Dvořák, Franz Schubert

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    bibliofilie s leptem , 1986, 16 x 10 cm, sign. LD Oldřich Kulhánek 86, vydal Arethusa Pers Herber Blokland (Holandsko) v roce 1987 v počtu 110 ks. Pevná vazba., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Oldřich Kulhánek

    TGM 1850 – 2000

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    bibliofilie, portrét T.G. Masaryka sign. litografie ve frontispisu, koncová viněta litografií a věnování na titulu O. Kulhánek, pamětní tisk s vybraným textem interview K. Čapka s presidentem T.G. Masarykem, vydala Bonaventura, Praha 2000, sešit se zdobnou šňůrkou a ob., nestr.(8), velmi dobrý stav,…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Oldřich Kulhánek

    L. Boudewijns: Matthäus Passion

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    bibliofilie, sign. barev. lept ve frontispisu O. Kulhánek, vazba Geert van Daal, vydal Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko)1989, celopl. vazba, ex. 22/100, 20 str., velmi velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Max Brod: Erinnerung an Leoš Janáček

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    bibliofilie, portrét L. Janáčka sign. barev. leptem ve frontispisu, totožný výtisk jako samostatná příloha vzadu O. Kulhánek, vazba Geert van Daal, vydal Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko)1989, celopl. vazba, ex. 22/100, 20 str., velmi velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof.…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    bibliofilie s 5 původními lepty, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, č. 78/80, vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannakos (text v řečtině a v angličtině). Cyklus Metamorfózy (česky), ilustrace k řeckým básním The Fall. Příběh pojednává o nekonečných proměnách …

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Oldřich Kulhánek

    G. Sandová: Psaní o lásce

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    bibliofilie, 1983, 21 x 15,5 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 83, autorský tisk, Třemi původními sign. litografiemi ve formátu 15x 9,5 cm vyzdobil Oldřich Kulhánek, překlad Jaroslav Simonides, vydal Supraphon, Praha, v roce 1983 jako 33. svazek bibliofilské edice Polyhymnia a jako 102. publikaci v …

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Oldřich Kulhánek

    různí autoři: Zkouška zdravého rozumu

    Položka č.: 457

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    kniha, podpis na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace O. Kulhánek, úprava V. Kučera, edice Trojka, vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1989, celopl. vazba s ob., 288s., velmi dobrý stav, ob. mírně opotřebená, skvrnky na ořízce, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, čle…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Oldřich Kulhánek

    I. Bunin: Povídky z dálek, moří a cest

    Položka č.: 458

    kniha, podpis na titulním listu, obálka a ilustrace O. Kulhánek, úprava M. Kopřiva, vydalo Panorama, Praha 1983, celopl. vazba s ob., 352s., velmi dobrý stav, vazba mírně opotřebená, skvrnky na ořízce, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Oldřich Kulhánek

    E. M. Remarque: Na západní frontě klid / Cesta zpátky

    Položka č.: 459

    kniha, podpis v impresu za titulním listem, obálka a ilustrace O. Kulhánek, úprava J. Solpera, vydalo Naše vojsko, Praha 1988, celopl. vazba s ob., 382s., velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebená, skvrnky na vazbě a na ořízce, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČU…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Oldřich Kulhánek

    A. I. Kuprin: Podzimní květy

    Položka č.: 460

    kniha, podpis na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace O. Kulhánek, úprava M. Albich, edice Knihy srdce, vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1981, celopl. vazba s ob., 344s., dobrý stav, ob. mírně opotřebená, skvrnky na ořízce, zažloutlá předsádka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského …

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Oldřich Kulhánek

    K. Čapek: Krakatit

    Položka č.: 461

    kniha, podpis a věnování v impresu za titulním listem, obálka a ilustrace O. Kulhánek, úprava O. Hlavsa, edice Slunovrat, vydal Československý spisovatel, Praha 1989, celopl. vazba s ob., 320s., velmi dobrý stav, skvrny na ořízce, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen …

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Oldřich Kulhánek

    různí autoři: Tak hustě sněží čas

    Položka č.: 462

    kniha, podpis na patitulu, obálka, vazba a ilustrace O. Kulhánek, úprava P. Hrach, edice Klíč, vydal Československý spisovatel, Praha 1988, celopl. vazba s ob., 256s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 463

    kniha, podpis a věnování na titulu, obálka, vazba a ilustrace O. Kulhánek, úprava P. Hrach, edice Klíč, vydal Československý spisovatel, Praha 1988, celopl. vazba s ob., 256s., velmi dobrý stav, skvrnky na ořízce, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Břetislav Hodek: Smutný monolog o překládání Shakespeara

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)