Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    A. S. Puškin: Piková dáma

    No.: 766

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Termination of first bid: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podpis s věnováním na patitulu, sign. litografie na obálce, 4 sign. litografie v příloze K. Müller, úprava M. Kaláb, zakázková vazba knihařství Brož, obálka vevázána vzadu, 7. sv. edice Malá veledíla, vydal V. Šmidt, Praha 1946, polokož. vazba, 54s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian …

    Current price: 400 CZK (17 €)