Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    A. S. Puškin: Piková dáma

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podpis s věnováním na patitulu, sign. litografie na obálce, 4 sign. litografie v příloze K. Müller, úprava M. Kaláb, zakázková vazba knihařství Brož, obálka vevázána vzadu, 7. sv. edice Malá veledíla, vydal V. Šmidt, Praha 1946, polokož. vazba, 54s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žá…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)