Josefa Šorfová

  • Josefa Šorfová

    Petr Bezruč: Tři kaliny

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 28 x 20 cm, 3x sign. litografie J. Šorfová, vytištěno 55 výtisků na maršovském ručním papíru v dílnách Výtvarné školy v Praze, 1955, podpis autorky v tiráži, volné listy v obálce, dobrý stav , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)