Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    F. Langer: Pražské legendy

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    tuš, kniha, 24,5 x 17 cm, orig. kresba C. Bouda, podpis, r. 1963 vyd. SNDK, Praha, 1956, pův. clpl. vazba s obálkou, 99s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Cyril Bouda

    Fráňa Velkoborský: Sníh na horách

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Cyril Bouda

    Fr. Kožík: Bolestný a hrdinský život J.A. Komenského

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    kniha, podpis na frontispisu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, sign. exlibris lept L. J. Kašpar, vydalo SPN, Praha 1958, celopl. vazba s ob., 155s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Bouda

    Fr. Langer: Pražské legendy

    Položka č.: 468

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    kniha, perová kresba vodníka na patitulu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, vydal Albatros, Praha 1970, celopl. vazba s ob., 99s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Cyril Bouda

    K. Čapek: Povídky z jedné a z druhé kapsy

    Položka č.: 469

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    kniha, podpis s věnováním na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, oboustranná kniha, vydal Československý spisovatel, Praha 1978, celopl. vazba s ob., 167 +153s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, mírně zkosená vazba, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    Alois Jirásek: Nevolnice

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Cyril Bouda

    Marie Majerová: Květná neděle

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, 4x sign. bar. litografie (z toho 3x na dvoustraně) C. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofiů, Praha, 1936, pův. brož s ob., 26s., velmi dobře zachováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Cyril Bouda

    Don Giovanni

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    bibliofilie, 16 x 11 cm, 10x sign. mědirytina C. Bouda, vyd. Supraphon, Praha, 1976, ex. 186/200 na ručním papíře z Velkých Losin, úv. pozn. J. Tomeš, volné listy v pův. clkž. pouzdře, zažloutlé okraje listů, jinak dobrý stav , Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Cyril Bouda

    A. Branald: Kouzelné zrcadlo - vyprávění o Cyrilu Boudovi

    Položka č.: 741

    bibliofilie, barev. akvarelová kresba s věnováním C. Boudy na patitulu, vyd. NČSVU, Praha 1961, pl. vazba s ob., 137s., velmi dobrý stav, obálka při krajích opotřebená, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Cyril Bouda

    Jan Šnobr: Spirála dní

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Cyril Bouda

    Sv. Čech: Ve stínu lípy

    Položka č.: 765

    bibliofilie, sign. barev. litografie v titulu a 8 barev. litografií v přílohách C. Bouda, úprava M. Kaláb, vydala Topičova edice, Praha 1940, polokož. vazba, 10 listů, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Cyril Bouda

    Konstantin Paustovskij: Noční dostavník

    Položka č.: 769

    bibliofilie, 5x litografie a podpis v tiráži C. Bouda, úprava J. Rathouský, překlad Zd. Psůtková, vyd. Mladá fronta, Praha 1977, 6 sv. ed. Blíženci, ex. 279/300, 37 s., volné listy v orig. papír. přebalu, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen …

  • Cyril Bouda

    Jar. Rašín: Života krajíc

    Položka č.: 780

    Bibliofilie, titulní list a 3 dvoustranné pětibarev. litografie a úprava C. Bouda, vydal Karel Zink, Praha 1937, volné listy v pův. obálce, 29 s., papír Holland Pannekoek, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Cyril Bouda

    Milá sedmi loupežníků

    Položka č.: 787

    bibliofilie, sign. mědiryt ve frontispisu, viněta na titulu a příloha mědirytem, obálka, úprava C. Bouda, tisk M. Pegrassi, vydal Spolek českých bibliofilů ve spolupráci s Československým spisovatelem, Praha 1955, volné listy v deskách,49 s., ex. 84/300, ruční maršovský papír,velmi dobrý stav, Antik…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Cyril Bouda

    Milá sedmi loupežníků

    Položka č.: 788

    bibliofilie, 3x orig. sign. lept, úprava a vazba C. Bouda, podpis v titulu Viktor Dyk, tisk M. Pegrassi, vázal Ant. Tvrdý, vydal Fr. Topič, Praha 1927, celokož. vazba se zlac. reliéfem a ořízkou, 48s., 500 ex. , ruční papír Roeder, původní ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žá…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)