Emanuel Ranný

(1943-2022)

  • Emanuel Ranný

    (1943-2022)

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, sign. bar. litografie ve frontispisu E. Ranný, vyd. nak. Emanuel Ranný, Nehradov, 1999, na italském papíru Fabriano, ex. 16/75, dvojlist v pův. ob., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Emanuel Ranný

    (1943-2022)

    Havraní krajiny (Landscapes with Ravens)

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    bibliofilie, 3x sign. volně vložená suchá jehla z cyklu Havraní krajiny E. Ranný, katalog s řadou čb. vyobr. vyd. Ranný Architects, Praha, nedat., pův. brož, zažloutlé desky, jinak velmi dobrý stav; přiložen volný list s dopisem výtvarníka Petru Kabešovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)