Emanuel Ranný
(1943-2022)
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 21. 11. 2024 15:00
bibliofilie, sign. bar. litografie ve frontispisu E. Ranný, vyd. nak. Emanuel Ranný, Nehradov, 1999, na italském papíru Fabriano, ex. 16/75, dvojlist v pův. ob., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Emanuel Ranný
(1943-2022)
Havraní krajiny (Landscapes with Ravens)
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
bibliofilie, 3x sign. volně vložená suchá jehla z cyklu Havraní krajiny E. Ranný, katalog s řadou čb. vyobr. vyd. Ranný Architects, Praha, nedat., pův. brož, zažloutlé desky, jinak velmi dobrý stav; přiložen volný list s dopisem výtvarníka Petru Kabešovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťs…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)